Dzisiaj jest - sobota, 21 maja 2022 roku
Start
ENTER YOUR FUTURE-Krok w przyszłość
czwartek, 19 grudnia 2013 00:00

W dniach 08-13 grudnia 2013 roku nasza szkoła gościła studentów z Kolumbii, Egiptu i Malezji w ramach projektu "Enter your Future" -Krok w przyszłość. Projekt umożliwił uczniom:

- udział w warsztatach prowadzonych w języku angielskim, co poprawiło znajomość języka wśród uczniów oraz pozwoliło poznać fachowe słownictwo biznesowe;
- kontakt ze studentami z zagranicy, który stał się impulsem oraz motywacją dla młodych ludzi do dalszej nauki;
- goszczeni praktykantów w swoich domach;
Studenci mieli możliwość poznanie kultury i tradycji mazowsza, uczestnicząc w wycieczkach do Skansenu i Płocka. wiele radości i satysfakcji dostarczyło im wspólne wypiekanie świątecznych pierników. Ukoronowaniem pobytu był udział Laury, Veevien i Mostafy w Koncercie Świątecznym, podczas, którego swoje talenty zaprezentowali uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: wicestarosta Powiatu Sierpeckiego, Wójt Gminy Zawidz, Przewodniczący Rady Gminy Zawidz wraz z radnymi, przedstawiciele Banku Żywności, pani Małgorzata Środkowska-dyrektor siostrzanej szkoły im. Wł. St. Reymonta w Koziebrodach oraz uczniowie tej szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców.
Program słowno -muzyczny wprowadził nas w magiczna atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Podczas koncertu padło mnóstwo ciepłych słów pod adresem Dyrekcji, Rady Pedagogicznej i uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Zawidzu Kościelnym. Studenci podziękowali za życzliwość, gościnność, których doświadczyli podczas całego swojego pobytu w Zawidzu. Planujemy dalszą współpracę ze stowarzyszeniem AIESEC.