Dzisiaj jest - wtorek, 12 grudnia 2017 roku

zaprasza:

• osoby bezrobotne z ustalonym III profilem pomocy Powiatowego Urzędu Pracy,
  • osoby bierne zawodowo,
  • osoby z rodzin wieloproblemowych wraz z dziećmi

do udziału w projekcie partnerskim pn.

„ZAINWESTUJ W SIEBIE!"

projekt zakłada realizację działań, mających na celu  zwiększenie w okresie 01.07.2017 r. - 30.06.2019 r. szansy na zatrudnienie 188 osób dorosłych zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym, w tym min. 10% osób z niepełnosprawnościami zamieszkujących na terenie powiatu sierpeckiego województwo mazowieckie, korzystających ze wsparcia OPS na terenie powiatu sierpeckiego oraz wsparcie dla 20 dzieci z rodzin wieloproblemowych
z terenu Gminy Miasta Sierpc, Gminy Sierpc, Gminy Gozdowo, Gminy Mochowo, Gminy Szczutowo, Gminy Rościszewo oraz Gminy Zawidz.

W 2017 roku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawidzu Kościelnym zakłada zrekrutować 15 osób (w tym 9 kobiet , 6 mężczyzn oraz 2 osoby z ustalonym stopniem niepełnosprawności).

UCZESTNICTWO W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNE

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt telefoniczny 24 276 61 94 lub osobisty z pracownikami socjalnymi GOPS w Zawidzu do dnia 28.07.2017 r.
(w załączeniu formularz rekrutacyjny oraz regulamin naboru i uczestnictwa
w projekcie)

Formularz rekrutacyjny