Dzisiaj jest - wtorek, 12 grudnia 2017 roku
OKÓLNIK w sprawie zbiórki elektrośmieci
piątek, 18 listopada 2016 09:25
Urząd Gminy Zawidz uprzejmie informuje mieszkańców gminy, iż osoby , które posiadają Elektrośmieci typu: komputery, radia, telewizory, kamery, sprzęt Hi-Fi, oraz sprzęt AGD: lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, mikrofalówki, miksery, krajalnice, odkurzacze, telefony stacjonarne i komórkowe, aparaty, tunery .wiertarki, piły i inne elektronarzędzia, świetlówki, żarówki oraz pozostałe urządzenia elektryczne i elektroniczne zasilane na prąd i baterie, w celu odbioru tych odpadów zobowiązane są do zgłoszenia osobiście w Urzędzie Gminy Zawidz, pokój nr 3 lub telefonicznie (24) 231-22-68 w terminie do 1 grudnia 2016 r.

Termin zbiórki 5,6 grudnia 2016r.

Zbiórka jest bezpłatna, dojazd do każdej posesji zgłoszonej wcześniej z możliwością pomocy w załadunku.